Краса

Антирейтинг: серіали з найневдалішими кінцівками

Складанням даного рейтингу займалася американська прес служба “США Сегодня”. У центр уваги журналістів потрапили тільки багатосерійні фільми, які відрізнялися високими рейтингами і широкою популярністю, але розчарували шанувальників дурним, нелогічним і відверто невдалим фіналом.

“Як я зустрів вашу маму”.


Фото: Телеграф

Цей серіал свого часу дивилися якщо не все, то дуже багато. Але ситком зайняв не найпочесніше – перше місце в антирейтингу через свого фіналу. Причина нелогічності хеппі-енду в тому, що творці наполегливо йшли заданим сценарієм, який був написаний з самого початку зйомок. Але по ходу роботи над сіткомом вносилися коригування і змінювався сценарій, а тому возз’єднання головних героїв – Тега і Робін здається досить-таки абсурдним.

“Сайнфелд”


Фото: Channeli.ru

Цей багатосерійний фільм зайняв другий рядок складеного антирейтингу. У журналістів склалося враження, що творці вирішили закінчити серіал, але просто не знали, як його закінчити. Тому всі герої “Сайнфелда” відразу опинилися за гратами.

“Залишитися в живих”


Фото: Телегід Акадо

Приблизно таке ж відчуття склалося у уважних глядачів серіалу “Залишитися в живих”, який зайняв третє місце складеного антирейтингу. Режисерові здалося єдиним нормальним варіантом пояснити те, що відбувається на екрані, сказавши, що весь цей час події відбувалися в чистилище.

“Декстер”


Фото: 24СМІ

Це ще один багатосерійний фільм, який закінчився досить дивно і почасти навіть наївно на думку букемейкеров. Головний герой в особі маніяка вирішує інсцініровать свою кончину для того, щоб продовжити спокійне і розмірене життя вже в лісі.

“Зачаровані”


Фото: Космо РУ

Ця ведьмская сага теж потрапила в список антирейтингу. На думку творців списку, кінцівка вийшла досить похмурою, прісної і передбачуваною. Фінальний сезон серіалу “Зачаровані” закінчується тим, що всі щасливі і народили багато дітей. Відьми відходять від боротьби зі злом і в гру вже набудуть їх нащадки. Хеппі Енд.