Здоров'я

Безкоштовна ліцензія BullGuard Internet Security

BullGuard Internet Security захищає вас, ваш комп’ютер і вашу сім’ю від всіх онлайн загроз – крадіжки персональних даних, шахрайств з кредитними картами, хакерів, вірусів, шпигують ПО і багатьох інших – завдяки великій кількості властивостей, розроблених для кожного типу загроз. Ви більше ніколи не будете турбуватися про свою цифрову безпеки.

Антивірус. Пильний. Ловить все віруси.

Хочете залишити всі проблеми позаду, поки ви перебуваєте в Інтернеті? Тепер ви можете це зробити! Без перерви у вашій роботі або уповільнення комп’ютера, BullGuard Internet Security виявляє і тримає далеко від вашої системи всіх непроханих гостей. Завдяки сучасній технології Детекції Поведінки, ми завжди на крок попереду шпигують програм, вірусів і інших шкідливих програм.

Файервол. Протистояння кіберзлочинності.

Хакери і злодії конфіденційної інформації залишаться ні з чим при спробі онлайн шахрайства. BullGuard Firewall запобігає крадіжці особистої інформації, забезпечує безпеку веб-серфінгу. Він також повністю контролює ваше Інтернет з’єднання і дозволяє створювати персональні налаштування брандмауера.

Безпечний Інтернет Серфінг. Борозните простору Інтернету в цілковитій безпеці.

Навіть на перший погляд нешкідливі веб сайти можуть бути небезпечні, містити віруси, які шпигують програми і здійснювати спроби фішингу. Але якщо у вас встановлений BullGuard, ви в цілковитій безпеці. Перевіряються всі веб сайти, що з’являються у видачі пошукових машин і повідомляється які безпечні, а які краще уникати.

Батьківський контроль. Ви вирішуєте де пролягають межі дозволеного.

Діти повинні користуватися всіма перевагами, які пропонує Інтернет, але вони також потребують захисту від небезпек, які він в собі несе. BullGuard Parental Control може блокувати доступ до заборонених веб сайтів або онлайн вмісту, обмежувати час проводиться дітьми в Інтернеті і стежити за їх активністю в мережі.
Легко налаштовується, ви більше не турбуєтеся з приводу того, що ваші діти можуть потрапити на небажаний сайт в мережі – кілька кліків і ви в курсі їх онлайн активності і вони захищені від неприємностей.

Настроювач ПК. Ваш ПК. Швидкий і чистий.

Ваш комп’ютер став лінуватися останнім часом? Настав час його налаштувати! Це також важливо як кожен раз перевіряти вашу машину. BullGuard PC Tune UP сканує ваш комп’ютер на сліди, що залишилися від програм або непотрібні файли, що займають багато місця на жорсткому диску.
Далі, пропонується або почистити комп’ютер, або проінформувати про те, як поліпшити вашу систему і зробити її швидше.

Ігровий Режим. Все для перемоги.

Не вдається домогтися потрібного результату без відключення Internet Security? Ігровий Режим BullGuard виділяє ресурси безпосередньо для гри без ослаблення вашої безпеки.
Звичайно ж, в цьому режимі ви не будете перервані повідомленнями, скануванням або оновленням. Ви можете пристосувати цей режим під свої потреби, редагуючи існуючий ігровий профіль або створивши новий.

Сканер вразливостей. ПК теж потрібні доктора.

Чи знаєте ви, що вчасно не оновлене програмне забезпечення робить вас найбільш вразливим до атак хакерів і вірусів? Тим не менш, не варто турбуватися. Сканер вразливостей – це інструмент, що входить в internet security і перевіряючий вашу систему на наявність не оновленого програмного забезпечення і знаходить необхідні оновлення. Все що вам потрібно зробити, це натиснути на посилання, пропоновані сканером, і після цього ви будете поза зоною ризику.

Резервування. Важливі дані. Цілі і неушкоджені.

Чи хочете ви мати місце, де б ви могли зберігати важливі дані і файли? Є така можливість. Ви можете використовувати BullGuard Online Backup для зберігання музики, фотографій, ділових документів і т.д.
Необхідний тільки один клік для відновлення або завантаження їх на інший комп’ютер або навіть телефон. Ви можете оновлювати дані так часто, як це вам необхідно.

Для отримання ліцензії потрібно виконати наступні кроки:

завантажити інсталятор

В процесі установки вам потрібно буде створити обліковий запис, ліцензія видається Вам на 1 рік після завершення установки антивіруса.