Сад та город

В очікуванні Google Pixel 3 і Google Pixel 3 XL – попередній огляд

Все частіше в мережі з’являються різні обговорення, що стосуються випуску флагманського смартфона Google Pixel 3 і його збільшеною версією Pixel 3 XL. Передбачається, що в продаж дані смартфони надійдуть не раніше січня 2019 року.

У цій статті постараюся коротко описати, що представляють собою дані пристрої і на основі різних чуток і витоків інформації від виробників створити загальне уявлення про смартфони, появи яких з нетерпінням чекають багато користувачів.

Згідно з наявною інформацією, обидва смартфона Pixel 3 і Pixel 3 XL матимуть металевий корпус захищений від попадання води за стандартом IP68. Розмір екрану молодшої версії складе 5,8 дюймів з роздільною здатністю 1312х2560 пікселів.

екран версії XL відповідно більше, його розмір 6,2 дюйма з роздільною здатністю 1140х2960 пікселів. За рахунок використання скла 2,5D екран смартфонів приємно округляється по кутах і приносить естетичне задоволення.

Серцем для смартфонів послужить інноваційний процесор Snapdragon 845, а його спільне використання з графічним процесором Adreno 630 дозволяє домогтися максимальної швидкості і продуктивності у всіх додатках новітньої операційної системи Android P.

Також обидва смартфона будуть оснащені 6 гігабайтами оперативної пам’яті, внутрішня пам’ять представлена ??в двох варіантах 128 і 256 гігабайт. При цьому смартфони не матимуть слот для карт microSD. Зарядка смартфонів здійснюється через сучасний порт USB-C.

Очікується, що задня камера смартфона Pixel 3 матиме дозвіл матриці 16 мегапікселів, у Pixel 3 XL задня камера здвоєна 16 і 12 мегапікселів відповідно. Роздільна здатність матриці фронтальної камери в обох смартфонів складе 12 мегапікселів.

Харчування смартфона забезпечить ємна батарея 3300 мАч в молодшій моделі і 3800 мАг в XL версії. Так як смартфони Pixel 3 і Pixel 3 XL спочатку позиціонуються компанією Google як флагманські пристрої, ціна на них очікується високою і за попередніми даними складе від 45000 до 60000 гривень залежно від версії.

На цьому мабуть поки все, варто відзначити, що матеріал був підготовлений за інформацією, яка доступна на даний момент часу, і думається, що ближче до виходу смартфонів в світло докладної інформації про технічні характеристики цих смартфонів буде набагато більше.