Факти

Гідний розмір. Рок зірки, у яких більше 20 см

Взагалі, обговорення цицьок-Пісек та інша чорнуха – не наш формат. Ноесли хлопцям є чим похвалитися, чому б і ні, вірно? Читач, зверни увагу, вся інформація взята з відкритих джерел – редакція каналу не підглядає в душі за твоїми кумирами, і не спускає з них штани в людних місцях. Поїхали!

Рок-виконавці, у яких не може бути комплексів через розмір


Зображення з сайту https://estoybailando.com

Це фотографія з концерту Джареда Лето. Власне, це повністю пояснює любов Джареда до обтягуючих штанів. Ну а що, нехай глядач знає, що голос – не єдина перевага співака.


Зображення з сайту https://estoybailando.com

Томмі Лі – відомий рок-музикант і перший чоловік самої Памелли Андерсон. Ну що тут сказати – кожна жінка з значними габаритами гідна отримати чоловіка, у якого в штанах відбійний молот.


Зображення з сайту https://pbs.twimg.com

Вітчизняні рок-зірки скромніші західних, і не виставляють на огляд настільки інтимні речі. Однак, більшість з них неслабо куралесов в молодості з фананткаміФанаткі Іллі Лагутенка кажуть, що у нього в штанях все дуже добре.

—–

І знову привіт! R-format – канал про рок, про ту музику і тому способі життя, які любимо я, ти, і наші друзі. Зараз каналу дуже важлива твоя підтримка – ми тільки стартуємо і нам дуже страшно. Проголосуй Лайком і підпискою, якщо тема тобі цікава – так ми зрозуміємо, що рухаємося в правильному напрямку. А якщо ти поділишся записом в соціальних мережах, набагато більше любителів року дізнаються про нашому каналі.