Сад та город

Звички, які точно зроблять вас більш енергійними!

Кожен з нас навряд чи живе за чітким розкладом. Навряд чи ми готуємо здорову їжу щовечора, займається зарядкою щоранку, спимо належну кількість часу. Але є кілька простих способів, щоб допомогти собі стати більш дисциплінованою і енергійною. Ми розповімо вам про звички, які допоможуть вам краще організувати свій день і стати більш енергійними.

1.Нікогда не пропускайте сніданок. Так, ви чули це мільйон разів, але багато хто з нас починають день або на порожній шлунок, або випивши тільки чашку міцної кави. Споживання їжі на сніданок позитивно позначається на вашій фігурі і загальної продуктивності організму. Перестаньте шукати відмовки: можна замочити пластівці або зробити омлет за 5 хвилин. Чи не виправдовуйте відсутність сніданку браком часу.

2. Тренування не повинні стати обов’язком. Не треба звинувачувати себе в тому, що ви пропустили похід в зал, але прогулялися довше звичайного під час обідньої перерви. Іноді короткі і часті тренування є більш ефективними при спалюванні жиру. Часта активність підвищить загальний тонус, а ефективність тренувань буде набагато вище.

3. Правильні снеки. У нашій країні великі проблеми зі снеками. Все обмежено глутаматних сухарями і чіпсами. Тому варто замінити їх на горіхи, фрукти, грецький йогурт або овочі. Менше почуття голоду, менше спокуси перебити апетит фастфудом. А здорові закуски повні вітамінів і клітковини.

4. Перерви! Робіть перерви, навіть коли дивитеся фільм або сидите за комп’ютером у вільний час. Просто вставайте, потягуйтеся, розминайтеся!

5. Велике зміна, через маленькі. Є слона потрібно по шматочках, так і тут. Звичка з’являється тільки після постійних повторень одних і тих же речей. Користуйтеся телефоном перед сном все рідше і рідше, а в підсумку зовсім відмовтеся від нього на ніч.

6. Більше спите. Я не про те, щоб проводити більше часу в ліжку з самого ранку, відкладаючи підйом, а про те, щоб раніше лягати. Спочатку хоча б на 10 хвилин раніше.

Як бачите, щоб стати більш енергійної, потрібно більше рухатися і менше стрессовать. Головне робити це зараз, а не з понеділка!

Автор: фітнес-тренер Анастасія Відрук

ФОТО: shutterstock.com

Підписуйтесь на наш канал, щоб отримувати більше корисної інформації.