Краса

“Коте схвалює” – огляд викрутки і шестигранників “Справа Техніки”.

У господарського мужика інструменту багато не буває. А якщо цей інструмент якісний та ще за сущі копійки, подвійно приємно. Сьогоднішній огляд буде присвячений викрутку і набору шестигранних ключів марки “Справа Техніки”. Скажу відразу, раніше з цією маркою не зустрічався так що це ні в якому разі не реклама. Просто ділюся своїми враженнями.

Передісторія покупки. Як-давно, з нагоди на AliExpress мною був придбаний набір з викрутки і змінних “біт” марки Sphinx. Після того, як він був випробуваний у справі, негайно замовив ще 2 таких же в подарунок. Твердість, якість обробки шліців, зручна ручка з можливістю швидкої заміни, навіть акуратний бокс для зберігання – все говорить на користь цієї викрутки.


Зараз, на жаль, на просторах Алі цього інструменту і продавця чомусь немає. Читаючи один з “опусів” про інструмент на популярному ресурсі, наткнувся на коментар, в якому хвалили інструмент російської марки і китайської зборки “Справа Техніки”. Зацікавився, поліз в пошуковик вивчати тему більш детально.

Виявилося, так наша компанія з Москви випускає досить хороший і надійний інструмент з якісної сталі. Відгуки в більшості своїй позитивні, тому було прийнято рішення замовити що-небудь з доступного в Воронежі асортименту. У популярному інтернет-магазині автозапчастин була обрана викрутка з 10 вставками, а також набір шестигранних ключів. Останні замовлені для обслуговування велосипеда, так як популярні ікеевскіе шестигранники не підходили.

Буквально через 2 дні після замовлення забрав його в найближчому пункті видачі. Ціна викрутки склала 197 гривень, а шестигранних ключів 189 гривень на момент покупки. Обидва предмета були упаковані в простому блістері з картонним вкладишем з описом і характеристиками.

Викрутка. Розпаковуємо, це робиться дуже легко, так як блістери чи не запаяти. Спочатку про викрутку. Ручка пластикова з магнітним утримувачем біт. У руці тримати зручно. Верхня частина обертається для полегшення загвинчування і вигвинчування.


Колір приємний зелений. Біти тримаються міцно, є невеликий люфт. Міняти їх зручно, єдине – вони досить туго витягуються з пластикових пазів власника. З іншого боку – менше ймовірність того, що вони будуть втрачені.

Поки робив фотозйомку для огляду, прийшов кіт – семимісячний мейнкун Ями і всіляко схвалював викрутку.

Враження про роботу позитивні. Зручно тримати в руці і користуватися, не вислизає. Сталь S2 біт достатньої міцності, по крайней мере, після пари десятків гвинтів шліци не стирається. Висновок – треба брати. До речі, у виробника є модифікація викрутки з 29 предметами та боксом для зберігання. Ціна її близько 800 гривень.

Шестигранні ключі. Набір поставляється в зручному пластиковому утримувачі, з відкидною частиною. Десять ключів мають діапазон від 1,5 до 10 мм. На зворотному боці куля (навіщо?) Ключі зроблені зі сталі 31CRV3 із заявленою твердістю 47-52 HRC. Сподіваюся, прослужать довго.

Зовнішня обробка на і точність на тверду четвірку. Поверхня рівномірно наносити матове покриття, межі точні без запливів. Діставати з тримача трохи туговато, але принципі, зручно. До речі, ключі пронумеровані на тримачі, що теж плюс. Ну і в роботі – все ок, деталі велосипеда протягнуті, ключі цілі.

Висновок. Іноді не потрібно переплачувати за якісний інструмент. Досить дізнатися думки і трохи більше зануритися в тему. Як у випадку з обдивлятися предметами: і коштують недорого і враження найприємніші.

Спасибі за перегляд! Ваш канал “МІСЦЕ МАЙСТРІВ”. Чекаємо лайки і підписку, якщо вам був корисний цей огляд.