Сад та город

Навіщо в Аргентині деревах в’яжуть “шкарпетки”

Ось вже і справді говорять, що жити на світі дуже цікаво. Жити красиво не заборониш – саме з цим девізом встають кожен день з ліжок жителі Аргентини, а точніше району Ла-Бока в Буенос-Айрес. Вони не тільки танцюють танго при кожній нагоді, але і для чогось в’яжуть деревах шкарпетки. Я просто по іншому назвати не можу це явище. Якщо у нас дерева білять, то у них прикрашають і навіть не гірляндами, а справжнісінькою пряжею. У всіх туристів таке явище викликає захват. Внизу цього текстового блоку є гифка, тому дочекайтеся її завантаження.


дерево одягнене в носок

Таке дерево можна легко побачити, якщо Ви опинитеся поруч з яскравими будинками в Ла-Бока. Незрозуміло навіщо це зроблено, але швидше за все намагалися зобразити стиль під назвою ярнбомбінг. Він представляє з себе графіті з пряжі. Можливо дане дерево росте в Буенос-Айрес вирішили прикрасити, що б відповідало яскравого стилю міста. Знаю, що там є тільки одне таке дерево, можливо інші мої знайомі не побачить або не розповісти.

Взагалі виглядає досить забавно. Тому, що його обв’язали пряжею досить високо. Особисто мені це нагадало бабусині шкарпетки, тільки для дерев. Думаю на такий шедевр пішло не менш 2 тижнів, хоча вузли великі, можливо і того менше. взагалі стиль ярнбомбінг покликаний зробити наші вулиці, а значить і життя яскравішим. Що б ми частіше раділи навколишньому середовищу і намагалися внести в суспільне життя свою, неповторну родзинку.

цікаво
До речі назва району Ла-Бока означає російською мовою “рот”. Можна сказати, що тут юрмляться не тільки гарні будинки, а й дерева. А все цю гармонію не дозволяє зруйнувати незвичайну назву, пов’язане з відповідальною частиною нашого організму.
до речі в Буенос-Айрес є парк Японських рослин, де ростуть дерева і чагарники привезені з цієї країни.

про туризм