Відносини

Оцикет – короткошерста кішка з цікавою забарвленням.

Історія цієї породи кішок починається з 1964 року, коли в результаті схрещування сіамських котів з Абіссінії-сіамськими метисами були отримані кошенята з характерним забарвленням, схожим на дикого кота оцелота.

Цього красивого кошеня назвали Тонга, саме він і став першим представником породи оцикет.

Основним центром розведення цієї породи вважається США і ряд відомих розплідників Франції.

Кішки породи оцикет – досить великі і м’язисті представники роду котячих з міцною статурою, при цьому кішки трохи менше, ніж коти.

Оцикет мають характерний плямисте забарвлення. Плями розташовуються на хвості і по всьому тілу, вони мають подовжену форму, при цьому кольору по краях плям більш насичені. На лапках у кішки плями формують колечка, а на шиї – подобу незавершеного нашийника. На лобі у Оцикет характерне пляма формує букву «М». Голова наближається до трикутної форми, але ближче до округлої. Очі далеко розставлені і маютьмигдалеподібну форму, колір може варіюватися і бути зелений, золотисто-жовтий, помаранчевий і блакитний, в залежності від основного забарвлення і кольору плям. Вуха у оцелотів великі іноді з пензликами на кінчиках, як у рисі. Шерсть тонка і глянсова.

Незважаючи на свою схожість з дикою кішкою, оцикет – досить миролюбна і грайлива кішка з м’яким характером. Досить легко пристосовується до нових умов, любить увагу громадськості і дуже товариська (погано переносить самотність).

Кішки породи оцикет – здорові і витривалі кішки, які потребують будь-якого складного догляду. Під час линьки потрібно періодична чистка щіткою. В силу своєї грайливості, господареві доведеться подбати про її розвазі і надати відповідні іграшки і можливості для активних ігор (когтеточки, вертикальні простору і т.д)

Читати цю та інші цікаві статті про домашніх тварин на нашому сайті: http://hobby-blog.ru/domashnie-zhivotnye/koshki/otsiket-korotkosherstnaya-koshka-s-interesnoy-okraskoy/

© hobby-blog.ru Ігри, гаджети, високі технології, фотографія, квітникарство, ручна робота, спорт і екстрим, домашні тварини – вибери хобі на свій смак.