Відносини

Покажи це співробітнику ДАІ, і він тебе відпустить.

Ця рада отриманий від співробітника ДІБДР.

Зараз літо, і багато поїдуть на південь. А там, скажімо прямо, інспектора “Дракон” всі інші регіони. Якщо ви їдете, наприклад, в Краснодарський край (Сочі, Геленджик і т.д.), то там даішники буйствують.

Щоб цього не відбувалося і якось трохи збити запал співробітника, який вирішив вас зупинити, є дуже простий спосіб (лайфхак).

У кожного співробітника ДІБДР, поліції, юстиції є посвідчення або як вони кажуть “ксива”.

Але “відсвічувати” цим посвідченням, тобто показувати його, якщо їх зупинять, їм заборонено. Це сприймається як “козиряніе” своїм службовим становищем і тд.

Але практично всі співробітники ГИБДД, юстиції завжди возять свої водійські права в цьому посвідченні ( “ксиву”). Тобто вони туди кладуть права, і коли їх зупиняє, вони не “хизуються” своїм посвідченням. Але вони його витягують, дістають звідти (з ксиви) права і дають інспектору, який їх зупинив. У свою чергу інспектор, коли бачить ці червоні скоринки, він чудово розуміє, що “козиряти” не можна, але “колега” дістав звідти права і передав. Відповідно в більшості випадків вони просто подивляться на права, навіть не перевіряючи страховки, і просто відпускають.

І що ж радить наш співробітник ГИБДД?

Практично у кожного з вас є які-небудь скоринки (не обов’язково червоного кольору, нехай синього) .Далі ми ще зупинимося на цьому докладніше.

Отже, покладаючи туди свої права, і коли вас зупинять, почніть розмову з фрази “Здоров’я бажаю”. Якщо майор, можете ускладнити і сказати “Доброго здоров’я, товаришу майор”.

Дістаєте своє посвідчення, але не лицьовій, а задньою частиною, і звідти спокійненько витягуєте права і протягуєте даїшнику.

Якщо ви їдете на південь, просто заведіть розмову з інспектором, НЕ нахабно. Звичайно ж, не порушуйте, і, знову повторимося, що не нахабно. Без підвищених тонів, просто заведіть світську бесіду.

Ну наприклад

От блін, хотів до Туреччини полетіти, але самі знаєте, ми ж невиїзні. Ви, напевно, теж невиїзної.

І людина відразу прекрасно зрозуміє, що навіть не відсвічуючи цими ксивами, ви дали йому зрозуміти, що ви якийсь співробітник юстиції або поліції і тд.

Якщо раптом інспектор поставить питання “Ну а як, служиш, чи не служиш?”, Скажіть “Да всі ми служимо”.

Ідіть від прямої відповіді.

Якщо раптом він вирішить подивитися ваше посвідчення або якось спробує вас покарати, то не проблема. У вас же не “ксива”, а допустимо пропуск в банк, або на завод, та що завгодно. Можна просто на ринку купити. Але навряд чи у вас будуть проблеми.

Така поведінка покаже інспектору, який вас зупинив, що ви, як то кажуть, не простий водій.

Повірте, друзі, це працює.

Посвідчення може бути не тільки червоного кольору, але і синього (як у адвоката або іншого співробітника юстиції). Ще сині скоринки у преси. Преси речі інспектора теж побоюються.

В результаті вас не чіпатимуть, не будуть “драконити”. Адже всім відомо, що навіть якщо автомобіль новий, все одно можна знайти спосіб причепитися до чого-небудь. Навіть якщо ви нічого не порушили.

Такий ось простий рада. Він реально допомагає, особливо якщо ви їдете на своєму авто на півдня, в інший регіон.

Але, звичайно ж, ця рада не для всіх.

Якщо ви занадто молоді, або занадто неформал. У вас наприклад довге волосся, або ви весь в татуюваннях, сережка у вусі і тд. Тоді у вас це не спрацює.

Співробітники ГИБДД, повірте, теж не дурні і вони знають “дрес-код” військовослужбовців, поліцейських і інших колег.

Підіб’ємо підсумок – купуєте скоринки з синьою або червоною обгорткою, туди вклеюєте своє фото. У скоринки вкладаєте права. Головне, ніколи не відсвічує цими корочками лицьовою стороною!

Поставте лайк, якщо сподобався наш спосіб.

У нас є багато всяких цікавинок для вас.

Щоб не пропустити нове, підпишіться на наш канал!