Краса

Син і чоловік прийшли уві сні …

Цю історію зі свого життя розповіла мені сусідка з першого поверху Лідія Петрівна. Напевно, напишу від її особи. Так буде зручніше.
“Ну, сідай, слухай.
Був у нас з чоловіком синочка улюблений. Так прихворів він в 17 років. Мучився дуже, сильна була хвороба. Всіх лікарів об’їздили, навіть до цілительок-бабок заїжджали. Все бестолку.
Незабаром він помер. Мій чоловік тоді працював покрівельником – дахи ремонтували шифером обкладав.
Коли йому повідомили про смерть сина – а він у нас був єдиний – він звалився з 8 поверху
Ось тоді я і ховала 2 своїх найрідніших і улюблених людей. Ох, довго я страждала, стільки нервів потріпала. А скільки я ревела- скільки я ревіла. Ти б знала.
Через 2 роки такого життя, у мене відмовила права частина тіла. Паралізувало повністю.

Якби не люди добрі, бути мені разом з моїми чоловіками там.
Жителі селища зібрали грошей мені на лікування маломальской. Багато хто приходив забиратися в будинку, хтось приходив з їжею, так само готували мені їжу.
Я за це їм вдячна.
Через кілька місяців, і у мене з’явився якийсь вогник до життя. Я почала потихеньку виходити на вулицю. Спілкувалася з жінками у дворі. Так помаленьку- помаленьку почала вже ходити швидким кроком. Сторона як і раніше була паралізована, але частково щось рухалося.
Забула сказати, на той момент мені було 37 років.
Випадковим чином, я зустріла в під’їзді чоловіка 42 років. Ми з ним познайомилися. І у нас закрутився справжній роман. Він був для мене справжнім чоловіком. Закохалася я відразу. Через рік ми одружилися.
А ще через рік у нас народилася дуже красива дочка. Прям дуже красива!
Якось чоловік з донькою поїхали днем ??в зоопарк, а я вирішила подрімати. І ось – лежу я, сплю.
Раптом, бачу сон, ніби стоять наді мною мій чоловік і синочок. Стоять і дивляться. А потім син узяв якісь голочки і почав встромляти в мою праву сторону тіла. Через пару миттєвостей, вся моя права сторона була поколов голками.
Я тут же прокинулася, дихання збилося. Тільки я відкрила очі, дверний замок клацнули, як ніби хтось вийшов. Але я була одна.

Не повіриш, але через 4 місяці буквально одним помахом пальця, у мене заробили всі м’язи на правій стороні. Зараз я вже бігаю з легкістю і завзяттям.
Але свого синочка і чоловіка я буду пам’ятати завжди!

Підписуйтесь на канал!
Ставте палець вгору!

—————————————————-
Діліться цією історією в соц.сетях
решта історію
можна прочитати на каналі