Прибирання

ТОП 3 ТВАРИН ЯКІ ЖИВУТЬ ПІСЛЯ СМЕРТІ

Чи можливе життя після смерті? У людини, звичайно, навряд чи, але у тварин все по іншому!

На зв’язку редакції «ТОП П’ЯТЬ», сідайте зручніше, а ми починаємо.

Представляємо вам п’ятірку тварин, які зберігають активність після смерті.

1. Змії

Почнемо зі змії деякі види з них легко можуть убити вас після того як ви відірвали їм голову.

Погляньте на фотографію вище, навіть в такому стані змія легко може вкусити вас і впорснути смертельну отруту, через цілу годину після відсікання голови, так що ми маємо справжнього зомбі.
У 2016 році в штаті Тенеса відрубана голова гремучки вкусила пожежного, який відпочивав на природі з сім’єю. Хлопець просто хотів викинути голову тільки що убитої їм змії і не очікував, що вона і без тіла зможе його вкусити. Після укусу пожежний відчув, що його губи і горло набрякають. Він втратив свідомість і вдарився головою об камінь. Рятувальникам знадобилося більше години, щоб дістатися до нього. На щастя хлопця врятували!

2. Восьминіг

Наступне тварина яке легко може вбити вас після смерті це восьминіг! Гурмани які люблять поїдати сирих молюсків, серед яких восьминіг представляє найбільшу небезпеку, так як їх лапки ворушаться після відрізання що призводить до різних казусів.

Блюдо готується так: восьминога приправляють, після чого розрізають і подають на стіл. М’язи скорочуються до 3 годин після розрізання. Як відомо наша рука не може діяти сама по собі, так як наш мозок керує їй, однак у восьминога рух щупалець контролюється без мозку, так як більше половини нейронів розташовані в кінцівках. Одне з’їдене щупальце восьминога може легко перекрити доступ кисню в горлі, через цю нісенітниці загинуло вже кілька людей!

3. Жаба

Жаба теж показує неймовірну живучість після смерті, будучи обезголовленої вона може досить довго вести себе так само, як і та що з головою. Головним фактором завдяки якому у жаби з’являються здатності зомбі, є реакція рефлексів, які запускають необхідні електричні імпульси, дозволяючи м’язам розтягуватися і скорочуватися.

Ось такі ось цікаві тварини мешкають на нашій планеті! Спасибі, що дочитали статтю до кінця! Якщо вам сподобався даний матеріал, то підпишіться на наш канал, тут буде ще багато цікавого!