Відносини

Туреччина – країна парадоксу частина перша

Турки вважаються мало читаючою нацією, але навколо купа книгарень і книги рекламуються всюди, де тільки можливо.

Напевно тільки в Туреччині можна побачити повний зал Мачомена, які ридають з хусточками під час перегляду плаксивою мелодрами, на яку вони прийшли не за велінням своєї коханої, а за власною ініціативою.

Тільки в Туреччині люди, будучи неймовірно сором’язливими при цьому неймовірно цікаві та готові залізти до вас у труси, щоб перевірити, як там все влаштовано.

У Туреччині на тебе можуть ні з того ні з чого накричати на вулиці, а потім бігти і пів дня пояснювати чому накричали і вибачатися.

Якщо вам запропонували на вулиці випити чаю, лякатися не варто, можна ввічливо відмовити, а можна за чашкою кави або чаю поговорити про погоду, Стамбулі та інших нейтральних темах і при цьому люди навіть не поцікавляться, як звуть співрозмовника.

Тільки в Туреччині можна в ресторані, там де шведський стіл, побачити сім’ю віруючих під час рамазана, які, поївши, починають скандалити з приводу дорожнечі входу.

У Туреччині можна читати газету всім автобусом, обговорюючи написане або іржати всім дружно від розказаного анекдоту.

У Туреччині нормально йти по вулиці і співати улюблену пісню, а ось зробивши морду цеглою всі думатимуть, що з вами щось не так.

У Туреччині, якщо будеш гуляти в трусах по місту, тебе будуть всі тихо і нетіхо ненавидіти і тикати пальцем, але якщо хтось накинеться, то всі дружно побіжать тебе рятувати, при цьому мало не хором читаючи нотації.

У Туреччині дуже високий рівень корупції, але він якимось фантастичним чином обходить стороною малий бізнес. Досить платити податки і тебе ніхто не чіпатиме і заважати працювати.

Напевно тільки в Туреччині парочка може спочатку побитися посеред торгового центру, а потім несамовито різко почати цілуватися. Цікава сцена- дівчина несамовито кричить на хлопця, лупить ногами, він кричить але терпить. Потім він огріває її ляпасом і вони зливаються в пристрасному поцілунку.

У Туреччині люди шалено можуть боятися чогось самого звичайного, але при цьому абсолютно відморожено, набираючи смску, переходять жвава ділянка траси, не дивлячись на дорогу.

У Туреччині фраза – ой який страшненький, є компліментом. А заперечення типу – немає, виглядає як закидання голови з закочуванням очей і специфічним цоканням мовою.

У Туреччині кращі друзі можуть тримати один одного під руки, освідчитися в коханні і при цьому бути представниками традиційної сексуальної орієнтації.

У Туреччині можна побачити суперечливу картину – весілля, на якій танцюють всі, у кого є ноги і при цьому ніхто не випив ні грама алкоголю. Тут безалкогольні весілля дуже популярні.

У Туреччині вас може ненавидіти вся рідня, але це не завадить їм припхатися в неділю з іншого кінця міста до вас на сніданок чисельністю 50 осіб без запрошення і заздалегідь не повідомивши про приїзд, захопивши з собою своїх сусідів. Сніданок – це святе в Туреччині.

У Туреччині дивним чином в ортодоксальної сім’ї може жити дитина транссексуал.

У Туреччині пишуть пропозиції зліва направо, а сама пропозиція формується справа наліво.

У Туреччині під час священного місяця рамазана, коли днем ??не можна їсти, все кафе забиті повністю, в той час як всі заявляють про 89 відсотках дотримуються посту.

Тільки в Туреччині люди можуть стояти на зупинці перед відкритими дверима, а після її закриття несамовито кричати і тарабанити в зачинились двері або бігти за автобусом.

Тільки в Туреччині ти в вагоні метро не дізнаєшся, хто з нього вийде на наступній зупинці, поки склад не зупиниться і відкриються двері.

Якщо в супермаркеті ви побачили людину з візком, який стоїть задумливо, то знайте – незабаром він побіжить збиваючи всіх на своєму шляху, немов намагається наздогнати згаяне на роздуми час.

Тільки в Туреччині все дружно після пробіжки, з метою скидання ваги, йдуть лопати берек і Лахмаджун.

Тільки в Туреччині дівчата, заграючи з хлопцями, поводяться як хлопці, заграють з дівчатами.

Напевно, тільки в Туреччині люди не вміють виховувати дітей, але не відмовляються навіть від важко і невиліковно хворих.

Напевно, тільки в Туреччині при неймовірному нестачі представниць жіночої статі, багато хто з їх числа все життя проживають на самоті, незайманими, чекаючи принца на білому коні.

Сподіваюся, моя спостережливість дасть можливість написати продовження ….