Відносини

У Ленінградській області прямо по серед проїжджої частини сидів зарёванний пес і чекав своїх колишніх господарів

Ця історія трапилася ще ранньою весною, коли в Ленінградській області ще у всю лежав сніг, який днем ??то трохи підтавав, то вранці знову заморожувався перетворюючись в слизький лід.

Саме за умов ранкового сильної ожеледі, численні водії їли їли, дивом встигали об’їхати пса, який не рухаючись сидів прямо посеред проїжджої частини і мабуть чекав своїх колишніх господарів.

Багато водіїв помітивши бідну тварину, навіть зупинялися, виходили з машини, що б трохи відігнати з проїжджої частини пса. Який до цього часу, був уже весь зарёванним, і на його мордочці замерзли сльози. Але прогнати собаку не вдавалося і все було без толку. Пес відразу ж повертався на попереднє місце і продовжував чекати.

Далекобійник Володимир який повертався зі зміни додому, побачивши пса, викликав по телефону свого молодшого брата, який працює кінологом.

Кінолог Семен швидко знайшов спільну мову з собакою за допомогою філе курки і доброго ставлення .Посаділ пса до себе авто і відвіз на пересмикування, що б пошукати старих господарів.

Тривалі пошуки колишніх господарів, на жаль не увінчалися успіхом, і Семен взяв пса до себе, прозвавши його Джеком. Джек хоча два місяці не довіряв своєму новому господарі, нудьгуючи за колишніми людям, але все таки переборов свою недовіру і залишив смуток далеко позаду і знову радіє життю весь день бігаючи по приватному будинку. Бережіть своїх тварин, а якщо вам сподобався невелике оповідання, то підтримай його поставивши великий палець вгору, підписуйся, та й просто заходь ще. Чекатиму 🙂