Здоров'я

У ЧЕРВНІ 2018 року КАРАСЬ БЕРЕ НА Дивно приманки

Спробував сходити на карася. Взяв з собою, як зазвичай, безліч різних приманок для цієї диво примхливої ??рибки. А в кишені у мене лежав сірникову коробку з дивним комах. Карась на нього клював, як скажений.

Пробував я нанизувати на гачок і хробака і тісто. Не було жодної покльовки протягом двох годин.

Також капав ароматизатор ванілі на приманки – нуль ефекту. Але місце мною дуже добре вже вивчено, я прекрасно знав, що риба там є.

Вирішив робити бутерброди з тіста і хробака. Використовував кукурудзу, у мужиків випросив опариша – не бере ні на що і все.

Так як без улову я йти не хотів, то мені в голову прийшла думка скористатися мої секретним сірникових коробок.

Усередині нього знаходилися мухи, яких я збирав в машині і щоб не бруднити салон, склав їх в коробок, щоб пізніше викинути і забув.

У підсумку, я посадив парочку мух на гачок. Через 15 хвилин приблизно поплавок різко пішов підводу і в сторону – типова клювання крупного карася.

Такого я ніяк не очікував. Для мене це було більше жартом, ніж реальним способом ловити рибу.

Підсікання пройшла успішно, я витягнув карасика вагою 1,2 кг.

Так як мухи в мене ще залишилися рази на два – я вирішив повторити експеримент. У підсумку, кожні 5-10 хвилин траплялася така різка клювання.

Мені вдалося зловити три великих карася на звичайних мух з машини, які потрапили в салон, поки я по полях їздив.

Такого я ще ніколи не бачив за багаторічний досвід рибальства. Чув, що риби харчуються бувають мошкорой всякої, жучками. Той же самий мотиль – практично жук.

Але щоб це були мухи і карась Такого я не чув ніде. Раджу всім спробувати такий експеримент провести.

Навряд чи тільки на моєму улюбленому водоймі карасі такі гурмани, що від тесту і хробака відмовляються, а на муху клювання прекрасний. Швидкої Вам клювання! Ні хвоста, ні луски!