Відносини

Через що знижується тестостерон

Раніше ми говорили, як можна виявити у себе недолік чоловічого статевого гормону – якщо у вас є ці симптоми краще звернутися до лікаря і здати аналізи. Але сьогодні розглянемо, як не допустити цього стану, а точніше основні причини, які його викликають і які, по можливості, слід виключити зі свого життя:

  • вік. Пік вироблення чоловічого гормону припадає на 18-25 років, а потім поступово знижується. Однак, цей процес досить повільний і, якщо виключити інші фактори ризику, то достатня кількість гормону можна зберегти до самої старості і навіть довше.
  • Малорухливий спосіб життя. Як говоритися, рух – це життя. При фізичної активності посилюється циркуляція крові в організмі – все процеси протікають швидше і ефективніше, а так само йде загальне омолодження організму. Більшою мірою на секрецію тестостерону впливають силові, а не аеробні, навантаження.

  • Неправильне харчування. Сьогодні в магазинах досить складно знайти здорову їжу, яка містить хімікатів, канцерогенів і т.п. Крім того, корисна на перший погляд їжа, така як боби або соя, містить в собі рослинні речовини, схожі на жіночі статеві гормони і вступають в конфлікт з тестостероном. Зі списком таких продуктів ви можете ознайомитися за посиланням.
  • Зайва вага. Цей пункт випливає з двох попередніх. За відсутності достатньої фізичної активності та вживанні висококалорійної шкідливої ??їжі набору зайвої ваги просто не уникнути. А, як ви можете пам’ятати, жир і тестостерон – це закляті вороги: при його надлишку порушується секреція чоловічого гормону, а недолік тестостерону веде до ожиріння.
  • Шкідливі звички. Вже багато слів сказано про шкоду куріння і вживання алкоголю і вони не потребують особливого представлення. В цей же список можна віднести й інші, не менш шкідливі, звички або спосіб життя – наприклад, лягати пізно спати і, як результат, хронічне недосипання, а так само постійний стрес.

Вам також сподобається: Які продукти підвищують рівень тестостерону