Здоров'я

Як обчислити, ходила твоя найдорожча половина наліво?

Анекдот в тему:

– У мене є сумніви! Я думаю, що моя дівчина мені зрадила! Це реально перевірити? Якщо її, наприклад, до гінеколога зводити?
– І що він там побачить? Лічильник входять?

Мужик в усі часи залишався моторошним власником. Тому проблема жіночого адюльтеру завжди хвилювала рід чоловічий. Як обчислити, ходила твоя найдорожча половина наліво?

У давні часи за істиною зверталися до магії. Популярний був такий рецепт: помившись у лазні витертися рушником і покласти його дружині під подушку на ніч. Якщо змінювала – неодмінно проговориться.

В еру високих технологій це якось не прийнято. Набагато ефективніше покладатися на науку. Благо, вона досягла таких висот, які сільським бабам-цвірінькають і не снилися. Подивимося, що ревнивий чоловік може розгледіти з цих висот.

Перший метод полягає в дослідженні мазка з піхви. Відомо, що після еякуляції сперма знаходиться в піхву від півгодини до години. Потім найбільш активні сперматозоїди потрапляють в шийку матки, інші ж залишаються на місці. Так ось: експерти беруться виявити сліди сперми в мазку навіть через кілька днів. Більш того, за допомогою так званої “генної дактилоскопії” можна визначити приналежність сперми. Це, по суті, та ж процедура, що і при встановленні батьківства. Є, правда, два застереження. Перша: ефективність експертизи залежить від періоду менструального циклу і загального стану урогенітальної сфери. Друга: якщо мав місце презерватив, слідів практично не залишається – любріканти дуже швидко розкладаються в кислому вагінальної середовищі.

Другий метод – гормональний. На жаль, він ще менш надійний. Ендорфіни, що надходять в кров при оргазмі, живуть близько п’яти хвилин, а потім розпадаються. Крім того, ті ж самі біохімічні процеси відбуваються і при мастурбації. В еякуляті міститься певна кількість простагландинів – гормонів, що впливають на реакцію матки. Але жіночий організм виробляє ті ж самі простагландини, що відповідають за репродуктивну функцію. Тому зміна їх рівня можна пояснити добавкою ззовні. Та й гормональний фон у людини безперервно змінюється.

Загалом, найнадійнішим способом і до цього дня залишається як там не є тривіальна стеження. Будьте пильні, мужики!