Прибирання

ЯК ПЕРЕСТАТИ заїдати СТРЕСС?

Стреси у нас, дівчатка, кожен день! Начальник козел, чоловік – сволота, грошей немає і ін.

А як полегшити страждання нелегке життя? Простий спосіб поїсти солоденького і відчути блаженство! Напевно, ви не раз заїдали стрес вкусняшками! І, дійсно, в ці хвилини ми стаємо щасливішими. Але страждає наша талія.

І ми коримо і лаємо себе, що зірвалися? Клянемося, що завтра цього не повториться.

Хочу Вас порадувати – ви не ласун! І ви не залежите від цукру. У тому, що ви не можете зупинитися, поїдаючи цукерки або шоколадку, винні гормони. Так! І з ними можна подружитися!

Є у нас такий гормон серотонін, а по-простому кажучи – гормон щастя. І коли він викидається в кров, ми відчуваємо приємне відчуття – ми щасливі ?? .

Так як же перестати заїдати стрес? Як заспокоїтися і забутися? Нам потрібен гормон щастя конче. Де ж його взяти?

Серотонін виробляється тільки в трьох випадках:

?? Під час поїдання солодкого.

?? Під час творчого пориву (коли захоплені улюбленою справою).

?? Під час заняття сексом.

РАДА ПЕРШИЙ: Навчіться готувати корисні солодощі! В одному з постів я докладніше розповім про те, що це і як їх приготувати. Ми з дівчатками їмо солодощі кожен день і худнемо!

РАДА ДРУГИЙ: Знайдіть собі улюблену справу, хобі. Те, у що ви будете йти з головою. Зійде навіть перегляд улюбленого серіалу.

РАДА ТРЕТІЙ: Освойте мистецтво спокушання, додайте іскру в ваші стосунки з коханою людиною. Купуйте красиву нижню білизну, вивчіть стриптиз танець на youtube. В крайньому випадку, можна завести собі коханця)).

А зовсім ідеально було б навчитися збалансовано харчуватися, вести активний і здоровий спосіб життя, тоді ваша нервова система буде міцною і ніякі стреси вам не страшні. Тоді заїдати буде просто нічого.

З Вами була Надія Пахірко, експерт по харчуванню. Мене разом зі мною в Яндекс Дзен!

?Підпишіться на мій КАНАЛ і ви дізнаєтеся ще більше інформації про те, як отримати фігуру своєї мрії без голоду, дієт і тренувань.

Якщо вам було корисно, буду рада вашим лайка ??!