Здоров'я

Я ЖИВУ ЗАРАДИ ДІТЕЙ

Свою першу донька Наталя народила в шлюбі. Вона вийшла заміж по любові і мріяла про щасливе сімейне життя. Але інша різко перейшла їй дорогу. Стала домагатися її чоловіка. Часто йому дзвонила, чатувала біля під’їзду. І він пішов. Наталя залишилася одна. По-початку сподівалася, що він ще одумається і повернеться. А потім змирилася з розлукою і зайнялася своїм особистим життям. Треба було рухатися далі.

Вона поверталася з дачі на електричці. Саме там до неї підійшов Микола, сів поруч і запропонував познайомитися. Обмінялися телефонами. Стали передзвонюватися. Він клявся їй у коханні і говорив компліменти. Заявив, що серйозно налаштований і розраховує на ній одружитися, коли домагався інтимної близькості. Вони зустрілися кілька місяців, а потім він різко зник з її життя, залишивши вагітної. Після народження сина спробувала його відшукати. Дізналася, що він одружений. У нього вже є троє дітей від іншої жінки, і розлучатися з нею він не збирається. Зрозуміла, що безглуздо навіть подавати на аліменти. Все одно нічого не доб’єшся. Тільки сили і нерви даремно витратиш. Сяк-так тягнула на собі своїх малюків. Допомагали подруги і батьки. Шукала різні підробітки, щоб прогодувати свою сім’ю.

Андрія дівчина зустріла на вулиці. Вона йшла з магазину. Він допоміг їй донести до будинку важкі сумки з продуктами. Наталія подякувала і запросила на чай. З тих пір хлопець постійно ходив до них в гості і приносив дітям різні солодощі, ніж та підкорив її серце. Стали жити цивільним шлюбом. Коли він дізнався, що у них буде спільна дитина, просто засяяв від щастя. Говорив, що разом вони з усім впораються і прагнув допомагати по господарству. Вона народила йому сина. Він намагався бути гідним батьком. Навіть говорив, що хоче переписати інших дітей на своє ім’я. Тільки руки так і не дійшли.

Через кілька років він втягнувся в наркотики. Спочатку намагався торгувати, щоб заробити побільше грошей, а потім підсів сам. Весь світ просто перестав для нього існувати. За дозу готовий був піти на багато що. Наталя намагалася його витягти, але всі старання були марними. Він не слухав її і постійно тікав з дому. А потім його знайшли в підвалі мертвим. Загинув від передозування. Наталя знову залишилася без чоловічого плеча.

З тих пір вона перестала вірити протилежної статі. Для себе вирішила, що далі буде жити тільки заради дітей. Видно, не судилося знайти їй свою другу половину. Більше не хотілося проводити експерименти. Життя і так вже піднесла їй занадто жорстокі уроки. Намагаючись знайти своє щастя, вона постійно робила дурні помилки. Пора б уже й за розум взятися.

Наталя повністю розчинилася в дітях і роботі. Вона робила все, щоб її кровиночки були ситі й одягнені. І все-таки десь в глибині душі дівчина вірила, що одного разу в її життя увійде справжній чоловік, і у них все обов’язково буде добре.