Сад та город

10 Доказів того, що ви є справжнім Стрільцем

Ви народилися між 23 листопада і 23 грудня? Важко вас насторожити? Ви не боїтеся ризикувати? Ви не звинувачуйте, і ви говорите, що ви маєте на увазі? Так, ти безумовно стрілок!

1. Ви позитивних

Ви завжди шукаєте позитивні аспекти, навіть в найбільшій драмі, і скло завжди «наполовину заповнене». Навколишнє середовище відчуває себе дуже чітко – де б ви не знаходилися, все стає набагато веселіше і набагато простіше. Кожній команді потрібен такий лідер, тому що навіть з невдачами ви йдете з посмішкою!
«Щирість» – це ваше друге ім’я

Ви не можете терпіти пошепки через рахунки, помилкові посмішки і тихі кризи. Конфронтація для вас не страшна, навіть якщо ви знову повинні йти вперед.

2. Емоції душить себе

Ми не говоримо, що це погана стратегія, але ми також не впевнені, що це ефективний вихід. Ви мало говорите про себе, про тих емоціях, які вас мучать. Хоча ви відкриті, неможливо сказати, що ви чисті, наче з відкритої книги

3. Ви передчасні

Ну, від дитини вони говорять про вас, що ви «в компаньйона з гарячою водою». Можливо, терпіння не є сильною стороною навідника, але принаймні, вам ніколи не набридає.

4. У вас є мораль щодо супергероя

Світ для вас чорно-білий. У вас рідко виникають сумніви, коли вам потрібно прийняти важке рішення. Ваші друзі знають це, вони завжди приходять за порадою, коли вони не можуть сказати, що добре, а що погано.

5. Ви занадто впевнені в собі

Так, ви дуже чесні і, що важливо, справедливі, але іноді ви занадто покладаєтеся на свої власні думки. Ви не дозволяєте друзям і родичам. І це варто час від часу

6. У тебе велике серце

Ви знаєте, як важливо ділитися тим, що у нас є з іншими. Ви не можете пройти, пожертвувавши гроші для тварин або дітей. У ресторані ви завжди залишаєте чайові.

7. Ви ведете життя, повну вражень

Ви голодні для пригод. Ви живете від виклику до виклику. У вас повинна бути як мінімум одна запланована поїздка попереду вас, щоб ви могли почекати. І коли ви раптом відчуваєте себе чимось, чого ніколи не робили раніше, вам не буде потрібно більше дня, щоб вирішити.

8. Гідність насамперед

Самореалізація – це ваш спосіб життя. Вам нудно від нудьги і простоїв. Тому ви постійно дбаєте про виконання нових завдань. Завдяки цьому вам є чим пишатися регулярно!

9. Ви думаєте тверезо

Можливо, ви опиняєтеся імпульсивними, але вам краще приручити його. Тоді виявляється, що ви можете приймати дійсно раціональні рішення. Тому ви є ідеальним партнером. Ви можете покластися на вас і ваше почуття.

10. Вам швидко набридає

Недарма кожен місяць ви ставите безліч проблем. Ви просто знаєте, як працює нудьга, яка приходить швидко. Ви навіть не знаєте, як сидіти в кінотеатрі в фільмі, який триває більше 2 годин Але врешті-решт, ваша невгамовна енергія стає для вас плюсом!