Краса

2 Історії про фото з того світла

Іноді бувають такі загадкові і жахливі події, про які ніхто навіть не подумає, щоб пояснити це за збігом або принципам логіки. Особливо, якщо в центрі цих подій є щось, що пов’язано з потойбічним життям. Наприклад, померлий

Історія перша.

В кінці 1980-х років чотири мисливця за скарбами «чорні копачі» вирили в лісі могилу солдата, який загинув під час війни. Шукачі взяли все, що мало якусь цінність, включаючи єдині кнопки. Серед знайдених об’єктів була пожовкла частина фотографії, на якій, мабуть, солдат був увічнений разом з кількома колегами.

І тут все було приголомшливо. Повернувшись в село, копачі сподівалися, що вони покинуть ліс через півгодини, але вони застрягли в ньому до заходу і, нарешті, вийшли на ту ж галявину, де знайшли раніше викопану могилу. Вони вирішили, що взяли неправильний напрямок в перший раз. Тому вони рушили в іншу сторону. Але і на цей раз проходження по лісі розтягнулося. Близько опівночі плутані мисливці за скарбами знову з’явилися на знайомій галявині. Ніч була ясна, тому вони вирішили продовжувати шукати шлях. Однак, коли вони вирушили на галявину в третій раз, один з них запропонував повернути свої речі мертвим і поховати їх. Решта насміхалися над ним, пояснюючи, що галявина була просто збігом – вони не такі!

У лісі вони знайшли місце для сну. На світанку вони знову вирушили в дорогу. Коли через дві години блукання в лісі вони виявилися в тому місці, вони вирішили не піддавати більше випробувань випробувань – вони повернули свої речі мертвої людини і поховали все внизу. Перш ніж вони зробили це, фото, знайдене в кишені гнилої куртки, вони пильно подивилися на нього в денний час. Виявилося, що люди на фотографії дуже схожі на самих копачів! Як тільки вони наповнили могилу, в кінці вони зробили і поставили хрест на могилі. На цей раз вони швидко знайшли свій шлях з лісу.

Ми знаємо тільки про долю цих мисливців за скарбами, що всі вони загинули в нез’ясовних обставинах. Їх тіла, наполовину поховані в землі, були знайдені в якомусь лісі. Вважалося, що вони вбили своїх конкурентів з інтересу «розкопок».

Історія друга.

Армія. Інший випадок, також пов’язаний з фотографією, – це газета «За доблесну працю» (з міста Гусєва). Ну, в 1980 році випускник військової школи Андрій К. зробив пам’ятну фотографію з 32 колегами, незадовго до відправлення всіх до Афганістану. Отримавши відбиток, він випадково забруднив його фарбою в ?? той же день. Особи деяких випускників були в окроплені. Він підійшов до фотографа і попросив ще одну копію фотографії та залишив пошкоджений в архівах університету.

В кінці 1980-х років, після того, як були виведені радянські війська з Афганістану, солдати, успішно повернулися з війни, знайшли плямисту картину. Вони виявили дивовижну річ: 11 хлопчиків з групи, зазначеної на знімку, були вбиті в Афганістані, і тільки їхні обличчя були окроплені фарбою!