Прибирання

7 Заповідей ідеального животика

Те, що потрібно знати, якщо хочеш підтягнутий живіт!

Не їжте на ніч

Здійснюйте останній прийом їжі за 3-4 години до сну. І пам’ятайте, що краще з’їсти на сніданок круасани, ніж овочі перед сном.

Слідкуйте за часом

До 12 дня можна дозволити собі солоденьке. Протягом дня ці калорії спалять. Складні вуглеводи – гречку, боби і рис – краще їсти до 16:00. Після – овочі і білкову їжу. Солодощі та навіть фрукти теж краще з’їсти в першій половині дня.

Пояс або плівка на талії під час пробіжки – не панацея

Не думайте, що за рахунок цих елементів розтопиться жир. На ділі підуть тільки надлишки води в організмі. І вони повернуться з першим склянкою води, який ви вип’єте відразу ж після тренування.

Ліквідуйте зайве повітря

Нерідко навіть стрункі люди не володіють плоским животом. Газовані напої, житній хліб, здоба, картопля, капуста, бобові, куріння і жуйки провокують його здуття. Ці продукти викликають процес бродіння, відповідно, і газоутворення.

Чи не качайте прес до знемоги

Локально схуднути неможливо. Секрет спалювання жиру полягає в надходженні кисню, і чим більше буде задіяно м’язів, тим ефективніше буде процес. Тому тренуйте тіло комплексно, а сет на прес нехай буде лише частиною вашої тренування!

займіться бігом

Ніякі планки і скручування, масажери і обгортання не допоможуть вам позбавитися від зайвого жиру без кардіонагрузок і дефіциту ккал. Якщо ви вирішили, що біг – це зовсім не ваше, замініть його інтенсивними танцями, плаванням і швидкою ходьбою.

У всьому важлива регулярність

Гарний прес не можна створити за хвилину – це спосіб життя. Щоб живіт був плоским постійно, позбудьтеся від шкідливих звичок, старанно займайтеся. Постійні тренування допоможуть вам бути в формі і прекрасно себе почувати на продовженні всього життя.

Тренуйтеся з розумом і будьте в формі!

Фото: shutterstock.com

Підписуйтесь на наш канал, щоб отримувати більше корисної інформації.